Ubytování v Manchesteru Ubytovanie v Manchesteri Zakwaterowanie w Manchesterze Szálláslehetőség Manchesterben Alojamiento en Manchester Apmešanās Mančestrā Apgyvendinimas Mančesteryje Accommodation in Manchester Cazare în Manchester Facebook

Apgyvendinimas Mančesteryje

Pagrindinė informacija apie apgyvendinimą
Skirtingose Mančesterio rajonuose, taip vadiname Greater Manchester, siūlome house share pobūdžio apgyvendinimą. Mes esame Britanijos organizacijų National Landlords Association ir Residential Landlords Association nariai. Šios dvi prestižinės asociacijos kontroliuoja savo narinių įmonių siūlomų paslaugų kokybę.
Apgyvendinimas suteikiamas namuose penkerių metų maksimalaus amžiaus, ir tai vienviečiuose ir dviviečiuose kambariuose. Visi mūsų siūlomi namai yra įrengti baldais, įskaičiuojant įrengtą virtuvę (šaldytuvas, skalbimo mašina, indai, mikrobangų krosnelė, arbatinukas, valgomieji įrankiai, lėkštės), kambariuose yra lovos, antklodės, pagalvės, spintos, staliukai su stalčiais. Kiekviename name yra televizorius, daugumoje namų yra prieinamas greitasis internetas. Visi mūsų namai yra vietose su geru miesto viešojo transporto susisiekimu. Daugelis namų yra iki 30 minučių pėsčiomis nuo Mančesterio centro.
Dėmesio – būtina pasiimti su savimi savo baltinius.
FOTOGALERIJA

Siūlome trijų tipų apgyvendinimą, skiriasi namų kokybe, užimtumo laipsniu, įrenginiu ir galimybe naudotis greituoju internetu, arba galimybe žiūrėti į lietuvių televizijos programas. Visų apgyvendinimo tipų aprašymas ir kainoraštis pateikiamas žemiau.

Apgyvendinimas geresnėmis sąlygomis Hulmėje

Naujas mūsų apgyvendinimo pasiūlymas prabangesniuose namuose Hulmės rajone, esančiame pietinėje Mančesterio dalyje. Namai yra komfortiškesni – be standartinė įrangos (virtuvės įranga: šaldytuvas, skalbyklė, indai, mikrobangų krosnelė, elektrinis virdulys, įrankiai, lėkštės, kambariuose: lovos, antklodės, pagalvės, spintos, komodos) yra apstatyta stilingais baldais, skalbyklė su džiovykle, yra lygintuvas su lyginimo lenta, kiekviename kambaryje yra televizorius. Taip pat didelis privalumas yra vieta, kurioje stovi namai – tai iš esmės yra Mančesterio centras.
FOTOGALERIJA

Kainininkas
Aprašas Kaina
Dvivietis kambarys HOUSE SHARE 3 kambarių name 220 GBP / mėn. (už 1 asmenį)
Registracijos mokestis 125 GBP

Nuompinigiai už nepragyventą laikotarpį negrąžinami

Apgyvendinimo STANDARTINIUOSE butuose Mančesteryje kainininkas

KName gali gyventi (telpa) 5-7 asmenys, nuomos kaina priklauso nuo to, kiek žmonių gyvena name. Namai yra šiuose rajonuose: Monsall, Cheetham, Blackley, Salford, Ashton Under Lyne, Crumpsall, Whitefield, New Moston, Eccles.
FOTOGALERIJA

Kainininkas
Aprašas Kaina
Dvivietis kambarys HOUSE SHARE 220 GBP / mėn. (už 1 asmenį)
Registracijos mokestis (rezervavimas, sutarčių parengimas) 125 GBP

Nuompinigiai už nepragyventą laikotarpį negrąžinami

Apgyvendinimas be ypatingų patogumų Mančesteryje

Nauji apgyvendinimo pasiūlymai neišrankiems klientams namuose, kurie yra Blackley,Crumpsall,Higher Broughton rajonuose, esančiuose šiaurinėje ir vakarinėje Mančesterio dalyje, name gali gyventi max. 8 nuomininkai. Apie 70 procentų namų yra galimybė naudotis greitaeigiu internetu. Namuose yra ši įranga:
virtuvėje - šaldytuvas, skalbyklė, indai, įrankiai, mikrobangų krosnelė
kambariuose - lovos, antklodės, pagalvės, spintos
Namai yra netoli viešojo transporto stotelių, geras susisiekimas su Mančesterio centru.
Atkreipiame dėmesį, kad reikia turėti savo užvalkalus patalynei.

Kainininkas
Aprašas Kaina
Dvivietis kambarys HOUSE SHARE 170 GBP / mėn. (už 1 asmenį)
Registracijos mokestis 100 GBP

Nuompinigiai už nepragyventą laikotarpį negrąžinami

Trumpalaikis apgyvendinimas

Aprašas Kaina
Kaina už 1 naktį/asmuo10 GBP
Privalomas grąžintinas užstatas20 GBP

Minimalus viešnagės laikas – 1 naktis, maksimalus – 7 naktys


Transportas

Patogiausiai Mančesterį pasieksite lėktuvu, labai palankias lėktuvo bilietų kainas siūlo BMI baby, Click4Sky, Air Baltic, Scandinavian Airlines.

Autobusu vykti galima maršrutu Vilnius - Dortmund - Londonas – Mančesteris arba Vilnius – Praha – Londonas - Mančesteris, į kuriuos bilietus nusipirksite Tarptautiniame Vilniaus autobusų stotyje, Kauno autobusų stotyje arba interneto svetainėse UAB TOKS, Autobusubilietai.lt, 118.

Atvykus į Mančesterį Jus galime pasitikti Mančesterio tarptautiniame oro uoste Manchester International Airport arba Mančesterio autobusų stotyje Coach Station Manchester.

Transporto kainininkas

Aprašas Kaina
Iš oro uosto Manchester International Airport 25 GBP
Iš oro uosto Liverpool John Airport 50 GBP
Iš autobusų stoties Coach Station nemokamai

Pervežimo kaina mokama už automobilį, o ne už žmonių skaičių.

sluzby.jpg, 21 kB

Norite paklausti detaliau?