Ubytování v Manchesteru Ubytovanie v Manchesteri Zakwaterowanie w Manchesterze Szálláslehetőség Manchesterben Alojamiento en Manchester Apmešanās Mančestrā Apgyvendinimas Mančesteryje Accommodation in Manchester Cazare în Manchester Facebook

Paslaugos

Be apgyvendinimo, siūlome daugybę kitų paslaugų, kurios jums palengvins gyvenimo Didžiojoje Britanijoje pradžią.

Viešasis miesto transportas

MHD Mančesteryje viešasis miesto transportas yra nepigus, todėl verta pasirūpinti keleivio kortele, kuri galioja važiuojant autobusais, MetroLink ir priemiestiniais traukiniais. Tam jums tereikės tik paso nuotraukos ir pinigų (priklauso kokiam laikotarpiui ir kokioms transporto priemonėms jums reikalinga keleivio kortelė).

Informaciją apie kainas ir tarifus rasite adresu www.gmpte.com

Banko sąskaita

bankovni ucet Sąskaita Anglijos banke apskritai yra vienas iš svarbiausių dalykų. Dauguma naujai atvykusiųjų atsidaro taip vadinamąją basic account (paprastoji sąskaita). Šis sąskaitos tipas yra naudingas žmonėms, trumpam atvykstantiems į šalį, bet jei ketinate Didžiojoje Britanijoje užtrukti ilgiau, patys patirsite, kad turėti šio tipo sąskaitą neapsimoka. Basic account vartotojas negali pinigų iš sąskaitos išimti banko skyriuje, prie šios sąskaitos yra išduodamos tik taip vadinamos cash kortelės (kortelės išimti pinigus iš sąskaitos bankomatuose, paros limitas – 200 GBP). Galų gale, basic account praktiškai neįmanoma pakeisti į palankesnes sąlygas suteikiantį sąskaitos tipą anksčiau nei po 12 mėnesių.

Kur kas labiau apsimoka atsidaryti debetinę sąskaitą (debit account), kurią su tam tikromis išlygomis galima atidaryti jau pačioje pradžioje. Naudojantis šia sąskaita galima kortele mokėti parduotuvėse, išimti pinigus iš sąskaitos už Didžiosios Britanijos ribų, apmokėti pvz. Lėktuvo bilietus internetu ir pan. Esant šio tipo sąskaitos naudotoju po trijų mėnesių yra galimybė prašyti kreditinės kortelės. Artimai bendradarbiaujame su banku HSBC Bank, kuris priklauso HSBC holdings (didžiausia korporacija pasaulyje) grupei. Taip pat artimai bendradarbiaujame su banku LLOYDS TSB.

Neseniai pradėjome bendradarbiauti su banku Barclays, kurio darbuotojai atidaro einamąsias sąskaitas 2 kartus per savaitę tiesiogiai mūsų kontoroje. Norėdami atidaryti banko sąskaitą, su savimi turite turėti pasą ir asmens tapatybės kortelę. Tuo atveju, jei turite tik vieną iš paminėtų dokumentų, privalu pateikti, pavyzdžiui, išrašą iš jūsų sąskaitos Lietuvoje, kitu atveju bet kokią sąskaitą (dujų, elektros) patvirtinančią jūsų adresą.

N.I.number

N.I. number N.I.number yra bendras socialinio ir sveikatos draudimo numeris. Tai yra plastikinė kortelė, kurioje nurodytas asmeninis numeris, pagal kurį darbdavys moka privalomus mokesčius, apskaičiuojamus pagal jūsų atlyginimo dydį. Kad gautumėte N.I.number, būtina turėti bent vieną Didžiojoje Britanijoje darbdavio išduotą darbo užmokesčio žiniaraštį, pasą ir patvirtinimą apie gyvenamąją vietą. Neretai gali nutikti taip, kad be N.I.number darbdavys nenorės jūsų įdarbinti. Išaiškinsime jums, kokiu būdu gauti N.I.number. daugiau informacijos rasite adresu www.dwp.gov.uk

WRS

WRS WRS arba Worker Registration Scheme yra darbuotojų, atvykusių iš šalių – naujųjų ES narių – registracija. Kiekvienas, kuris pradeda legaliai dirbti Didžiojoje Britanijoje, pagal įstatymus, privalo užsiregistruoti per 30 dienų nuo darbinių santykių pradžios.

Mes jums padėsime užpildyti registracijos formą.

Vairuotojo pažymėjimo pakeitimas

Ridicak Didžiosios Britanijos vairuotojo pažymėjimas yra vienas iš svarbiausių dokumentų, kurį, palyginus, galima gauti greitai. Pakeitimo procesas trunka apie 2 savaites, o prašymo formą galima rasti kiekviename pašto skyriuje. Pakeitimui jums reikės tik prašymo, paso nuotraukos, sumokėti 38 GBP privalomąjį mokestį ir pašto mokesčius. Su Britanijos vairuotojo pažymėjimu įgyjate galimybę labai lengvai atidaryti banko sąskaitą arba tapti mobiliojo ryšio operatoriaus abonentu. Detalesnę informaciją, susijusią su vairuotojo pažymėjimo pakeitimu, rasite interneto tinklapyje adresu DVLA (britų transporto inspekcija)

C.I.S. card

C.I.S. card C.I.S. card yra plastikinė kortelė, kurioje nurodytas jūsų vardas, išduota Inland Revenue (Valstybinė mokesčių inspekcija) ir yra būtinas dokumentas darbui statybose asmenims, užsiimantiems individualia veikla (darbo pagal individualios veiklos pažymėjimą analogas).

C.S.C.S. card

Ši kortelė yra būtina norintiems dirbti statybose. Ją galima gauti sėkmingai išlaikius testą. Būtina nusipirkti testų knygą, kurią galima gauti ir lenkų kalba. Šiuo metu be šios kortelės gauti kvalifikuoto darbo statybose neįmanoma.

Detalesnę informacija anglų kalba rasite adresu: www.cscs.uk.com/

Visas aukščiau išvardintas paslaugas savo klientams suteikiame nemokamai.

Norite paklausti detaliau?